Ndërlidhjet

Mogherini takohet me pushtetin dhe opozitën në Prishtinë


Mogherini takohet me pushtetin dhe opozitën në Prishtinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politika të Sigurisë, Federica Mogherini, ka filluar vizitën në Kosovë. Vizita e Mogherinit në Kosovë po realizohet në kuadër të një turni që ajo po zhvillon në rajonin e Ballkanit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG