Ndërlidhjet

Vazhdojnë protestat në Shkup


Vazhdojnë protestat në Shkup
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Mijëra njerëz kanë hyrë në ditën e shtatë të protestave në Shkup, në kundërshtim të përdorimit të gjuhës shqipe zyrtare. Protestuesit këndonin këngë patriotike dhe brohorisnin "Mos luani me durimin tonë".

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG