Ndërlidhjet

Dita Ndërkombëtare e Gruas shënohet me protestë


Një numër grash dhe vajzash u mblodhën të mërkurën në Sheshin kryesor të Prishtinës, në ditën Ditën Ndërkombëtare të Gruas, në një marsh me moton “Protestojmë, S’festojmë!”

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG