Ndërlidhjet

Navalny paralajmëron masa kundër arrestimit të 1,000 personave


Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny, që po udhëheq protestat kundër korrupsionit në Rusi, ka qenë i ashpër pas arrestimit të tij dhe rreth 1,000 personave të tjerë, duke paralajmëruar masa ndaj autoriteteve si dhe garën e tij për president më 2018.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG