Ndërlidhjet

Sa varen studentët nga prindërit për financimin e studimeve?


Në rubrikën e përjavshme “VOX” të Radios Evropa e Lirë, kemi anketuar disa studentë se a varen financiarisht nga prindërit, apo vetë financohen. Shumë nga ta thanë se iu ndihmojnë prindërit pasi janë të papunë, por edhe ata që punojnë, kanë paga të pamjaftueshme dhe u duhet ndihma e prindërve për të studiuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG