Ndërlidhjet

Putin dënon sulmin në metro


Presidenti rus, Vladimir Putin, që po vizitonte vendlindjen e tij Shën Petersburgun, ku më herët gjatë ditës mbajti konferencë me gazetarë, tha se është njoftuar nga zyrtarët e sigurisë për ngajrjen dhe se autoritetet po hetonin për një lidhje të mundshme terroriste. (VIDEO: AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG