Ndërlidhjet

Sulmi me helm ndaj civilëve në Siri


Një pjesë e kapur nga rebelët në Siri është goditur nga një helm i dyshuar kimik ku mbetën shumë të vrarë dhe të tjerë me probleme në frymëmarrje. Rusia pas akuzave ndaj saj tha se asnjë aeroplan rus nuk ishte i përfshirë në sulm. Kujdes, pamjet janë shqetësuese. (Video: REUTERS)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG