Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

SHBA vazhdon përkrahjen ndaj Kosovës


SHBA vazhdon përkrahjen ndaj Kosovës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk do ta lënë vetëm Kosovën dhe Uashingtoni mbetet i përkushtuar ta ndihmojë atë, ka deklaruar të enjten në Prishtinë, senatori John McCain.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG