Ndërlidhjet

SHBA vazhdon përkrahjen ndaj Kosovës


Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk do ta lënë vetëm Kosovën dhe Uashingtoni mbetet i përkushtuar ta ndihmojë atë, ka deklaruar të enjten në Prishtinë, senatori John McCain.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG