Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Senatori McCain pranon çmimin "Urdhri i lirisë"


Senatori McCain pranon çmimin "Urdhri i lirisë"
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka ndarë çmimin “Urdhri i lirisë”, senatorit amerikan, John McCain. Ky çmim atij i është ndarë për kontributin për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës si dhe për thellimin e partneritetit të Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG