Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Haradinaj kthehet në Kosovë


Haradinaj kthehet në Kosovë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është kthyer në Kosovë pas ndalimit prej katër muajve në Francë. Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, Haradinajn e kanë pritur familja e tij dhe zyrtarët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Ndërkohë, në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë, Haradinaj u është drejtuar qytetarëve të tubuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG