Ndërlidhjet

Tërbimi i fundit taliban


Tërbimi i fundit taliban
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:56 0:00

Në Afganistan, edhe vendet me sigurinë më të lartë nuk janë më të sigurta, edhe pse Qeveria afgane, Shtetet e Bashkuara dhe aleatët e NATO-s i kanë luftuar talibanët për gati 16 vjet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG