Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Politikanët kanë anashkaluar të rinjtë


Politikanët kanë anashkaluar të rinjtë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Politikanët në skenën politike të Kosovës nuk vlerësohen pozitivisht nga të rinjtë në Prishtinë. Në rubrikën e përjavshme "VOX", ata thonë se politikanët kanë shmangur problemet e të rinjve dhe qytetarëve në përgjithësi, dhe janë fokusuar në ambiciet e tyre.(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG