Ndërlidhjet

Sa është e rëndësishme feja te të rinjtë?


Sa është e rëndësishme feja te të rinjtë?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Një numër i të rinjve në Kosovë e vlerësojnë fenë si të rëndësishme në jetën e tyre dhe e pranojnë përkatësinë e tyre fetare. Feja, thonë të rinjtë, ka një rol në shoqërinë e Kosovës, e cila vlerësohet të jetë me mbi 90 për qind të përkatësisë fetare islame.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG