Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Presidenti Nishani viziton Kosovën


Presidenti Nishani viziton Kosovën
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ka nisur vitizën e tij në Kosovë të enjten. Ai është pritur me një ceremoni zyrtare nga presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe ka vazhduar me takime me përfaqësues tjerë institucional e politikë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG