Ndërlidhjet

Të rinjtë, nuk e shohin të ardhmen e tyre në politikë


Të rinjtë, nuk e shohin të ardhmen e tyre në politikë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Përfshirja në politikë nuk preferohet nga shumë të rinj. Në rubrikën e përjavshme "VOX" të Radios Evropa e Lirë pothuajse të gjithë të anketuarit janë shprehur skeptik se do të merren me politikë në të ardhmen dhe se karrierën e tyre nuk mendojnë ta krijojnë në baza politike.(Video: B.Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG