Ndërlidhjet

Skizofreni apo pjekuri politike?!


Skizofreni apo pjekuri politike?!
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:26 0:00

Donald Trump sërish u gjend në mesin e një stuhie lajmesh dhe argumentesh – këtë herë pas dyshimeve se ndau informacione të klasifikuara me zyrtarët rusë. Veprimi u cilësua si “shqetësues, i rrezikshëm dhe i pamatur”. U ngrit edhe dyshimi nëse Trump ka bërë tradhti. Por, vetë presidenti amerikan e mbrojti atë që tha.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG