Ndërlidhjet

Shpërthim i fuqishëm në Kabul


Shpërthim i fuqishëm në Kabul
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Të paktën 80 persona janë vrarë dhe më shumë se 350 janë plagosur në një shpërthim të fuqishëm në mëngjesin e sotëm në qendër të kryeqytetit të Afganistanit, në Kabul. Një zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë ka thënë se numri i viktimave mund të rritet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG