Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

"Uragani" Trump


"Uragani" Trump
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:04 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është në pushtet për më shumë se pesë muaj. Ai thotë se kjo periudhë ka qenë ndër më të suksesshmet në historinë amerikane. Por, Trump ka pasur edhe beteja gjyqësore, kundërshtime brenda partisë së tij dhe vlerësime të ulëta.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG