Ndërlidhjet

Deklaratat e Thaçit dhe Vuçiqit


Deklaratat e Thaçit dhe Vuçiqit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kanë folur para gazetarëve pas takimit të së enjtes në Bruksel, me ndërmjetesimin e shefes së politikës së jashtme të BE-së, Federica Mogherini. (Video: Marek Hajduk, RFE)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG