Ndërlidhjet

Çfarë do t’i pyesnin të rinjtë liderët e Kosovës?


Çfarë do t’i pyesnin të rinjtë liderët e Kosovës?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Po të kishin mundësinë të flisnin me udhëheqësit e Kosovës, të rinjtë e vendit thonë se kanë shumë pyetje për ta. Në rubrikën e përjavshme "VOX" të Radios Evropa e Lirë, të rinjtë e anketuar thonë se fillimisht do të kërkonin investime dhe ngritje të cilësisë në arsim dhe të sigurohen se pas shkollimit do ta kenë një vend pune..(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG