Ndërlidhjet

Daka bën thirrje për proces të rregullt zgjedhor


Daka bën thirrje për proces të rregullt zgjedhor
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Qytetarët e Kosovës sot votojnë në zgjedhje lokale. E para që ka hedhur votën e saj në kutinë e votimit ka qenë kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka. Ajo ka bërë thirrje për zgjedhje të qeta dhe demokratike dhe ka ftuar qytetarët që të ushtrojnë të drejtën e tyre për të votuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG