Ndërlidhjet

Çfarë presin nga kryetari i ri qytetarët e Mitrovicës së jugut?


Çfarë presin nga kryetari i ri qytetarët e Mitrovicës së jugut?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Në Mitrovicën e jugut, po zhvillohet raundi i dytë i zgjedhjeve. Në garën e balotazhit janë duke garuar Valdete Idrizi nga PDK dhe Agim Bahtiri nga AKR. Qytetarët thonë se kjo komunë ka mjaft probleme, një pjesë e së cilave u takojnë që t’i zgjidhin organet komunale dhe kryetari i saj, kushdo që fiton garën e balotazhin për të udhëhequr këtë komunë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG