Ndërlidhjet

Engel dhe Nash flasin për programin Sfidat e Mijëvjeçarit


Engel dhe Nash flasin për programin Sfidat e Mijëvjeçarit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, kongresisti amerikan Eliot Engel dhe zyrtari kryesor operues për programin Sfidat e Mijëvjeçarit, Jonathan Nash, flasin për këtë program, që ka për qëllim luftimin e korrupsionit, rritjen e transparencës dhe nxitjen e investimeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG