Ndërlidhjet

Engel: SHBA të përfshihet në dialog


Kongresisti amerikan Eliot Engel, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, flet për mundësinë që Shtetet e Bashkuara të përfshihen në dialogun e Brukselit. Ai mendon se SHBA duhet të përfshihet në dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit, që ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG