Ndërlidhjet

Kryetar në tri mandate radhazi


Kryetar në tri mandate radhazi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Për të tretën herë radhazi, në komunën e Hanit të Elezit, është zgjedhur për kryetar të komunës, Refki Suma, si kandidat i pavarur. Ai, nuk ka bërë fare fushatë zgjedhore. Qytetarët e Hanit të Elezit e përshkruajnë Sumën si njeri modest, e lavdërojnë për punën që bën dhe për siç thonë ata, ndryshimin për të mirë të pamjes së komunës. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG