Ndërlidhjet

Themelohet ekipi përgatitor për Komisionin për të Vërtetën dhe Pajtimin


Themelohet ekipi përgatitor për Komisionin për të Vërtetën dhe Pajtimin
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Është themeluar ekipi përgatitor për Komisionin për të Vërtetën dhe Pajtimin. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është iniciator për formimin e këtij Komisioni. Ai thotë se ky Komision, ka për qëllim të krijojë një narrativ të unifikuar për të kaluarën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG