Ndërlidhjet

McMaster: Pakistani të mos mbështesë grupet terroriste


McMaster: Pakistani të mos mbështesë grupet terroriste
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Këshilltari për siguri kombëtare, H.R McMaster në një intervistë dhënë Zërit të Amerikës ka folur për një deklaratë të presidentit Donald Trump, i cili ka akuzuar Pakistanin për “gënjeshtra dhe mashtrime”. McMaster ka thënë se Pakistani ndjekë në mënyrë selektive grupet terroriste, ndërkaq mbështetë disa të tjera.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG