Ndërlidhjet

Vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e të zhdukurve nga tankeri


Vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e të zhdukurve nga tankeri
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Në tanker ishin 32 anëtarë të ekuipazhit, 30 iranianë dhe dy shtetas të Bangladeshit, ndërsa të 21 anëtarët e ekuipazhit të anijees transportuese, të gjithë kinezë, janë shpëtuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG