Ndërlidhjet

Pamje nga vendi ku u vra Oliver Ivanoviq


Pamje nga vendi ku u vra Oliver Ivanoviq
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Oliver Ivanoviq, u qëllua për vdekje pranë zyrës së tij në Mitrovicën e Veriut. Ai ishte lider i iniciativës qytetare “Liria, Demokracia, Drejtësia”. Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes dhe autoritetet e rendit kanë njoftuar se janë duke kryer hetimet për të zbardhur këtë rast. (Video: Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG