Ndërlidhjet

Tri vajza nga Kosova në listën e finalistëve të revistës Forbes


Tri vajza nga Kosova në listën e finalistëve të revistës Forbes
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Krijueset e platformës “Open Data Kosovo” janë zgjedhur ndër 30 finalistët në listën e revistës Forbes “30 under 30”. Blinera Meta, Dafina Olluri dhe Blerta Thaçi janë të moshës 26 vjeçare dhe janë përzgjedhur në kategorinë “Ligj dhe Politikë”. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG