Ndërlidhjet

Fjalimi vjetor i Trumpit në Kongresin amerikan


Fjalimi vjetor i Trumpit në Kongresin amerikan
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Në fjalimin e tij të parë drejtuar kombit në seancën e përbashkët të Kongresit të Shteteve të Bashkuara, presidenti Donald Trump ka theksuar fuqinë ekonomike të SHBA-së dhe guximin e amerikanëve, duke deklaruar se nuk ka kohë më të mirë për të jetuar “Ëndrrën Amerikane”. (Video: AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG