Ndërlidhjet

Masat kundër ndotjes së ajrit në Prishtinë


Masat kundër ndotjes së ajrit në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Autoritetet lokale të Prishtinës dhe ato qendrore kanë marrë një sërë masash për të parandaluar ndotjen e lartë të ajrit. Në Prishtinë, disa rrugë që çojnë kah qendra e qytetit, janë bllokuar për qarkullim. Ndërkaq, transporti publik është ofruar falas për qytetarët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG