Ndërlidhjet

Haradinaj dhe Markoviq flasin për Demarkacionin


Haradinaj dhe Markoviq flasin për Demarkacionin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Kryeministri i Malit të Zi është takuar sot në Prishtinë, me homologun e tij, Ramush Haradinaj. Dy kryeministrat kanë biseduar për Marrëveshjen për demarkacionin e kufirit mes dy vendeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG