Ndërlidhjet

Kosova feston 10-vjetorin e pavarësisë


Kosova feston 10-vjetorin e pavarësisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Kosova po shënon 10-vjetorin e pavarësisë. Sheshet në kryeqytet janë dekoruar ku janë duke u zhvilluar aktivitete të ndryshme kulturore dhe artistike. Paraqitja në skenë e këngëtares me famë botërore, Rita Ora në manifestimin qendror për 10-vjetorin e pavarësisë, do të jetë një nga pikat kulmore të aktiviteteve që po organizohen më 17 shkurt.

XS
SM
MD
LG