Ndërlidhjet

Vizita në Kosovë e ndihmësekretarit amerikan Wess Mitchell


Vizita në Kosovë e ndihmësekretarit amerikan Wess Mitchell
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Ndikmëssekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Wess Mitchell, gjatë vizitës në Prishtinë, ka thënë se nuk ka ardhur për të shpalosur ndonjë plan të veçantë. Ai ka inkurajuar institcionet e Kosovës që të vazhdojnë dialogun me Serbinë. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG