Ndërlidhjet

Putin voton në zgjedhjet presidenciale


Putin voton në zgjedhjet presidenciale
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:32 0:00

Presidenti rus, Vladimir Putin ka votuar në Moskë, në zgjedhjet presidenciale ruse. Ai është në mesin e 8 kandidatëve dhe konsiderohet favorit për të fituar mandatin e katërt.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG