Ndërlidhjet

Bogujevci: Serbia nuk dëshiron drejtësi


Bogujevci: Serbia nuk dëshiron drejtësi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci, është shprehur mjaft e zhgënjyer pas lirimit të Sasha Cvjetanit, anëtar i njësitit Shkorpionët i cili mori pjesë në vrasjen e 14 shqiptarëve në Podujevë me 28 mars të vitit 1999, ndër ta dhe plagosjen e deputetes Bogujevci.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG