Ndërlidhjet

Karateistët e Kosovës përgatiten për sfidën e radhës në Serbi


Karateistët e Kosovës përgatiten për sfidën e radhës në Serbi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Përfaqësuesja e Karatesë së Kosovës, është duke bërë përgatitjet e fundit për pjesëmarrje në Kampionatin Evropian të Karatesë, që do të mbahet nga 10 deri më 13 maj në Novi Sad, një qytet në Serbi. Përgatitjet teknike dhe taktike janë duke i zhvilluar në një ambient të përshtatshëm në Bogë, në lartësi mbidetare mbi 1 mijë e 400 metra.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG