Ndërlidhjet

Dhjetëra të vrarë në Kabul


Dhjetëra të vrarë në Kabul
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Sulmet me bomba në Kabul të Afganistanit vranë së paku 21 njerëz, pëfshirë disa gazetarë. Gazetarët e Radios Evropa e Lirë Abadullah Hananzia dhe Muharram Durani janë në mesin e të vrarëve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG