Ndërlidhjet

Muzeu i Lidhjeve të Thyera


Muzeu i Lidhjeve të Thyera
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Në Prishtinë u hap Muzeu i Lidhjeve të Thyera që lidhë personat në hapësira publike, përmes gjësendeve që shënojnë histori dashurie të së kaluarës. Rrëfime personale nga shumë vende të botës, udhëtuan në Prishtinë, si dhe rrëfime nga Kosova iu bashkuan këtij muzeu.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG