Ndërlidhjet

Macchiato-mania


Macchiato-mania
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Në kafenetë e kryqytetit, macchiato dhe espresso gjejnë përdorim shumë të madh. Mijëra kafe shërbehen gjatë ditës nëpër kafene, duke filluar nga mëngjesi. Banakierët krijojnë edhe figura të ndryshme gjatë përgatitjes së kafesë. Video: Bujar Tërstena

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG