Ndërlidhjet

Homazhe për Fadil Vokrrin


Homazhe për Fadil Vokrrin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

Përfaqësues të lartë të institucioneve nga Kosovës dhe Shqipëria, qytetarë e shumë sportist kanë bërë homazhe pranë arkivolit të Kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Fadil Vokrti, 57 vjeçar, ndërroi jetë të shtunën në mëngjes, pas një sulmi në zemër. Kjo ceremoni është mbajtur në hollin e Kuvendit të Kosovës. Qindra qytetarë, sportistë e zyrtarë shtetëror bën homazhet për Fadil Vokrrin. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG