Ndërlidhjet

Me nderime të larta varroset Fadil Vokrri


Me nderime të larta varroset Fadil Vokrri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Në Prishtinë u varros kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Në ceremoninë e varrimit morën pjesë përfaqësues politikë, nga fusha e sportit dhe shumë qytetarë. Vokrri, 57-vjeç vdiq të shtunën pas një sulmi në zemër. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG