Ndërlidhjet

Trump dhe Kim shtrëngojnë duart


Trump dhe Kim shtrëngojnë duart
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, takoi të martën udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Takimi në Singapor ishte i pari midis në presidenti amerikan dhe homologut të tij verikorean.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG