Ndërlidhjet

Trump: Kim është dhe duhet të jetë i ashpër


Trump: Kim është dhe duhet të jetë i ashpër
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Presidenti amerikan, Donald Trump ka thënë në një intervistë për Zërin e Amerikës, se dokumenti që ka nënshkruar me liderin verikorean, Kim Jong-un është më gjithëpërfshirës se që njerëzit kanë menduar. Duke folur për liderin verikorean, Trump ka thënë se Kim është dhe duhet të jetë i ashpër.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG