Ndërlidhjet

Përse Trump përplaset me Evropën?


Përse Trump përplaset me Evropën?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:26 0:00

Prejse presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka marrë detyrën më shumë se një vit më parë, marrëdhëniet e Amerikës me Evropën janë në rishqyrtim. Dhe, nuk ka ende një skicë të qartë për marrëveshje, që do të shmangnin përplasjet e mëtejshme transatlantike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG