Ndërlidhjet

Trazira në Shkup


Trazira në Shkup
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Protesta kundër marrëveshjes për emrin midis Maqedonisë dhe Greqisë u përshkallëzua të dielën mbrëma në dhunë mes policisë dhe një grupi të protestuesve, të cilët tentuan të thyejnë kordonin policor para Kuvendit të Maqedonisë.

XS
SM
MD
LG