Ndërlidhjet

Kampionati për Kupën e Botës "ndez" Rusinë


Kampionati për Kupën e Botës "ndez" Rusinë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00

Kampionati i futbollit për Kupën e Botës ka transformuar rrugët e Rusisë në një karnival global të këngëve, vallëzimit dhe veshjeve të çuditshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG