Ndërlidhjet

Marsh në përkrahje të viktimave të dhunës seksuale


Marsh në përkrahje të viktimave të dhunës seksuale
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

“Bëhu zëri im”, u quajt marshi i organizuar sot në përkrahje të grave të dhunuara gjatë luftës në Kosovë. Në këtë ngjarje morrin pjesë qindra qytetarë, përfshirë edhe krerë insistucionalë. (Video dhe Montazhi: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG