Ndërlidhjet

Infrastruktura sportive e klubeve kosovare


Infrastruktura sportive e klubeve kosovare
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Dy skuadrat të futbolli nga Kosova, “Drita” e Gjilanit dhe skuadra “Prishtina”, sivjet do të jenë pjesë e garave evropiane te futbollit. “Drita” pretendon fazën e parë të Ligës së Kampionëve, ndërkohë që “Prishtina” do të jetë pjesë e garave në Ligën e Evropës. Asnjëra nga këto dy klube, tash për tash, nuk kanë stadiume të gatshme për të zhvilluar ndeshjet e kthimit, si nikoqire. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG